Siódemka Tychy - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Reklama

Kipsta F700

Kalendarium

05

09-2015

sobota

ŻAK 2007 i młodsi godzina 9:30 / 10:00 w Bieruniu Turniej 1 – Gol I Bieruń (gospodarz) + Siódemka Tychy + MKS Lędziny

IV LIGA ORLIK grupa 3 godzina 11:00 SOBOTAKS SIÓDEMKA TYCHY - ABR TYCHY

16:00 Mecz \"A\" klasy KS SIÓDEMKA TYCHY - FORTUNA WYRY

06

09-2015

niedziela

III LIGA TRAMPKARZ godzina 9:00KS SIÓDEMKA TYCHY - UKS GOL BIERUŃ

II LIGA MŁODZIKI godzina 13:00KP LUKAM SKOCZÓW - KS SIÓDEMKA TYCHY

07

09-2015

pon.

IV LIGA ORLIK grupa 1 godzina 16:00GOL BIERUŃ - KS SIÓDEMKA TYCHY

08

09-2015

wtorek

09

09-2015

środa

10

09-2015

czwartek

IV LIGA MŁODZIK 2004 godzina 16:00ZNICZ JANKOWICE - KS SIÓDEMKA TYCHY

11

09-2015

piątek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 389, wczoraj: 1277
ogółem: 1 459 303

statystyki szczegółowe

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Zczuba.tv

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV

Aktualności

Mecze ligowe na kolejny tydzień...

  • autor: beckham7, 2015-08-21 08:14

Mecze ligowe od 4 września do 8 września

 

IV LIGA JUNIOR

PIAST BIERUŃ - KS SIÓDEMKA TYCHY

 

ŻAK 2007 i młodsi 1 kolejka – termin 05.09. godzina 10:00 w Bieruniu, ul. Warszawska przy Gimnazjum G1 SOBOTA

Zbiórka na miejscu o godzinie 9:17. Zabieramy legitymację oraz ochraniacze.

Turniej 1 – Gol I Bieruń (gospodarz) + Siódemka Tychy + MKS Lędziny

kadra: GRZESICA, BILGOŃ, SKRZYPCZAK, SURLAS, WYSOCKI, MRZYGŁÓD O., MUSIOŁ, GRELA, WITKOWSKA, WOLEK, KRZEMIEŃ, KOZIOŁEK, ŁOZIŃSKI, SZOTA P, LAMIK

 

IV LIGA ORLIK grupa 3 kolejka 2 termin 05.09. godzina 11:00 SOBOTA

Zbiórka na boisku orlik w Tychach o godzinie 10:17. Zabieramy legitymację oraz ochraniacze.

KS SIÓDEMKA TYCHY - ABR TYCHY

kadra: GOŁAŚ, ADAMUS, DUDA, GURGUL, HERDA, ŁAWNICZAK, MATUSZYŃSKI, SALICKI, MATYJAS, ORŁOWSKI, KAMIŃSKI, ADAMOWICZ

 

III LIGA TRAMPKARZ kolejka 3 termin 06.09. godzina 9:00 NIEDZIELA

Zbiórka na boisku w Czułowie o godzinie 8:07

KS SIÓDEMKA TYCHY - UKS GOL BIERUŃ

kadra: Trener Remik ogłosi w piątek na treningu.

 

II LIGA MŁODZIKI kolejka 4 termin 06.09. godzina 13:00 NIEDZIELA

Zbiórka pod basenem o godzinie 11:00, wyjazd 11:07.

Zabieramy sprzęt z adidasa + legitymację oraz ochraniacze

KP LUKAM SKOCZÓW - KS SIÓDEMKA TYCHY

kadra: ŚWIDER, SEWERYN, ZARZECZNY, WOLAŃSKI, MACHOWSKI, NAWROCKI, NOWAK, PIWOWARSKI, POWIERŻA, RACUT, SROKA, SZASTOK, SZUTRAN, PARYSZ, WROŃSKI, MERESIŃSKI

 

IV LIGA ORLIK grupa 1 kolejka 2 termin 07.09. godzina 16:00 PONIEDZIAŁEK

Zbiórka pod basenem o godzinie 14:47. Zabieramy legitymację oraz ochraniacze.

GOL BIERUŃ - KS SIÓDEMKA TYCHY

kadra: SZYDŁOWSKI, DYRLAGA, KOSTKA, GRUBA, BŁASZCZAK, CHOWANIEC, GRYGLICKI, KOBYŁKO, LASKOWSKI, LIPKOWSKI, MYSZOR, NOWAKOWSKI, SADECKI, SIMON, MRZYGŁÓD B., RYNIAK, KRÓLEWICZ, TATOJ, WĄTOR, MUSIOLIK

 

IV LIGA MŁODZIK 2004 kolejka 2 termin 10.09. godzina 17:00 CZWARTEK - ZMIANA!!!!!!!

Zbiórka pod basenem o godzinie 15:37. Zabieramy legitymację oraz ochraniacze.

ZNICZ JANKOWICE - KS SIÓDEMKA TYCHY

kadra: SZAFRON, SKORUPSKI, BRONCEL, CZUBONI, MOCZKOWSKI, PLUTA, PTAK, SZCZYGIEŁ, SZWEDA, JABŁOŃSKI, OROCZ, KUŚ, ŁOZIŃSKI, SZCZĘSNOWICZ, WIATR, ZIELIŃSKI, KOS, WALUŚ.


Treningi w okresie wakacyjnym... od 31 sierpień do 7...

  • autor: beckham7, 2015-06-07 13:19

TRENINGI W OKRESIE WAKACYJNYM - SIERPIEŃ

AKTUALNY HARMONOGRAM ZAJĘĆ OD 31 SIERPNIA DO 7 WRZEŚNIA!!!!!!

 

31 sierpień PONIEDZIAŁEK

14:30 - 16:00 GRUPA 2000-2001 boisko orlik

16:30 - 17:30 GRUPA 2008-2010 boisko orlik

17:30 - 19:00 GRUPA 2006-2007 A/B boisko orlik

19:00 - 20:30 GRUPA 2002-2003 boisko orlik

 

1 wrzesień WTOREK

14:30 - 16:00 GRUPA 2003 A boisko orlik

16:00 - 17:30 GRUPA 2004-2005 A boisko orlik

17:30 - 19:00 GRUPA 2004-2005 B boisko orlik

 

2 wrzesień ŚRODA

16:00 - 17:30 GRUPA 2006-2007 A boisko orlik

17:30 - 19:00 GRUPA 2004-2005 A/B boisko orlik

 

3 wrzesień CZWARTEK

16:00 - 17:30 GRUPA 2004-2005 A boisko orlik

17:30 - 19:00 GRUPA 2004-2005 B boisko orlik

19:00 - 20:30 GRUPA 2003 A boisko orlik

18:00 - 19:30 GRUPA 2000-2001 boisko na Czułowie na trawie

 

4 wrzesień PIĄTEK

16:30 - 17:30 GRUPA 2008-2010 boisko orlik

17:30 - 19:00 GRUPA 2006-2007 A/B boisko orlik

19:00 - 20:30 GRUPA 2003 A boisko orlik

18:00 - 19:30 GRUPA 2002-2003 boisko na Czułowie na trawie

 

ZMIANA W GRUPACH 2000/2001 oraz 2002/2003 Trenerzy Bartek oraz Remik chcą przeprowadzić trening na naturalnej nawierzchni ponieważ w weekend rozgrywają spotkania na trawie.

 

OD 8 WRZEŚNIA WRACAMY WIĘKSZOŚCI DO STAŁYCH GODZIN... W ZAKŁADCE TRENINGI + DANY ROCZNIK BĘDĄ ROZPISANE DNI ORAZ GODZINY ZAJĘĆ KTÓRE BĘDĄ OBOWIĄZYWAĆ DO KOŃCA ROKU.


SPONSORING!!!!!!!

  • autor: beckham7, 2012-05-14 22:09

Zostań Sponsorem !!!!!!!

 

Jeżeli chcesz ,by Twoja firma stała się znana ,zdobyła nowych klientów ,umożliwiła rozwój dzieciom ,oraz była kojarzona z taką znaną i sławną marką w naszym regionie jak SZKÓŁKA PIŁKARSKA SIÓDEMKA TYCHY ,to nasza oferta jest przygotowana specjalnie dla Ciebie !!!

Oferujemy między innymi:

- reklamę na stronie internetowej
- reklamę na strojach sportowych (logo firmy na strojach, dresach, torbach )
- reklamę na bandach ,ogrodzeniu
- reklamę na różnego rodzajach gadżetach (np. na kalendarzach)

Nasz zespół występuje w rozgrywkach ligi śląskiej ,turniejach krajowych i zagranicznych ,dzięki czemu o Twojej firmie dowiedzą się ludzie w naszym regionie ,w kraju ,w całej Europie !!!


Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania ,prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 507 018 016 / 504-230-452 lub e-mail – damiano7@siodemka-tychy.pl



Reklama

Zegar

Najnowsza galeria

III turnus Międzybrodzie Bialskie 2015r
Ładowanie...

Ostatnie spotkanie

LKS FrydekKS SIÓDEMKA TYCHY
LKS Frydek 0:3 KS SIÓDEMKA TYCHY
2015-08-30, 17:00:00
mecz wyjazdowy, zbiórka pod basenem o 15:17
    relacja »

Najbliższe spotkanie

KS SIÓDEMKA TYCHYFortuna Wyry
KS SIÓDEMKA TYCHY   Fortuna Wyry
2015-09-05, 16:00:00

boisko Edukacji 7 ( zbiórka 15:07 )

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
KS SIÓDEMKA TYCHY - Fortuna Wyry
Czapla Kryry - Sokół Orzesze
LKS Rudułtowice Ćwiklice - Leśnik Kobiór
LKS Studzienice - Krupiński II Suszec
Zet Tychy - OKS Juwe Tychy - Jaroszowice
LKS Wisła Wielka - LKS Studzionka
Josieniec Radostowice - LZS Gardawice
LKS Frydek - Iskra II Pszczyna

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
LKS Frydek 0:3 KS SIÓDEMKA TYCHY
Iskra II Pszczyna 2:0 Josieniec Radostowice
LZS Gardawice 0:3 LKS Wisła Wielka
LKS Studzionka 3:3 Zet Tychy
OKS Juwe Tychy - Jaroszowice 2:1 LKS Studzienice
Krupiński II Suszec 0:3 LKS Rudułtowice Ćwiklice
Leśnik Kobiór Czapla Kryry
Sokół Orzesze 2:0 Fortuna Wyry

Statystyki drużyny

Odtwarzacz

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl