Siódemka Tychy - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

30

10-2014

czwartek

31

10-2014

piątek

01

11-2014

sobota

02

11-2014

niedziela

13:30 lub 16:00 Mecz ligowy A klasa Zet Tychy - KS SIÓDEMKA TYCHY

9:00 trampkarze 2000/2001 KS SIÓDEMKA TYCHY - Unia Bieruń Stary boisko Edukacji 7

03

11-2014

pon.

04

11-2014

wtorek

05

11-2014

środa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 4 gości

dzisiaj: 340, wczoraj: 1364
ogółem: 1 163 966

statystyki szczegółowe

Logowanie

Zczuba.tv

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV

CIEKAWE FILMIKI

                 ROMAN KOSECKI " ZACHOWANIE RODZICÓW"

                                  + FILMIK RESPECT

 

http://www.youtube.com/watch?v=cMoG9_Er4zc&feature=youtu.be

http://youtu.be/NGYqwZlUp6I

 

WARTE OBEJRZENIA !!!!!!!

Aktualności

Treningi w piątek 31.10.2014r. + wazne informacje...

  • autor: beckham7, 2014-10-30 09:01

31 października tj piątek, ze względu na wyjazd dużo osób na Wszystkich Świętych, w tym dniu zrobimy luźne granie dla dzieci oraz tatusiów :-) Zapraszamy do wspólnej zabawy :-)

 

16:00 do 17:30 grupy 2008-2010 oraz 2006/2007 B

kadra: Wszyscy zawodnicy z grup oraz nowi zawodnicy.

 

17:30 do 19:00 grupa 2006/2007 A

kadra 2006-2007 A: Musioł, Pieklarz, Lipski, Burek, Gnot, Gurgul, Adamus, Ławniczak, Bilgoń, Skrzypczak, Gołaś, Ślósarczyk, Koziołek, Październy, Wolek, Matuszyński, Adamowicz, Witkowski, Salicki, Duda, Kamiński, Siwy, Surlas, Wroński Kajetan, Sukiennik, Lamik, Hyrda, Pulcer, Duraj, Grela, Krzemień, Mioduszewski.

 

19:00 do 20:30 grupa 2003 A

kadra: Wszyscy zawodnicy

 

W weekend 1-2 listopada będą wypisane wszystkie ważne informacje dotyczące zawodników oraz rodziców z Naszej Szkółki: treningi, badania, podział na grupy, Mikołaj połączony z Wigilijką, zdjęcia do kalendarzy, liga, przebieranie się, płatności, sprzęt, napoje, regulamin Szkółki... itp.


Co Nas jeszcze czeka w roku 2014...

  • autor: beckham7, 2014-10-14 09:57

Co Nas jeszcze czeka w roku 2014...

1. " Fundacja " A WIDZISZ "

Spotkanie dotyczące " Jak zachować ostrożność w drodze na i z treningu "

SPOTKANIE 29.10. o godzinie 17:30 na boisku Orlik. NA SPOTKANIE PRZYCHODZĄ WSZYSTKIE GRUPY Z RODZICAMI. W tym dniu nie trenujemy... JUŻ ZA NAMI...

2. Zdjęcia do kalendarzy... w miesiącu listopad

3. 6 grudzień DZIEŃ MIKOŁAJA połączony z WIGILIJKĄ... w tym dniu zorganizujemy dla dzieci mini turnieje w swoich rocznikach oraz mini turniej dla tatusiów... oj będzie się działo :-)

OSOBY KTÓRE CHCĄ WSPOMÓC ORGANIZACJĘ DNIA MIKOŁAJA POŁĄCZONEGO Z WIGILJIKĄ, KTÓRZY MAJĄ MOŻLIWOŚĆ ZORGANIZOWANIA FUNDUSZY NA PACZKI DLA NASZYCH ZAWODNIKÓW, NAPOJÓW, SŁODYCZY, GADŻETÓW itp. PROSIMY O KONTAKT. Z GÓRY DZIĘKUJEMY.

 

PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM oraz KODEKSEM SZKÓŁKI...

W miesiącu LISTOPAD wszystkie grupy nadal trenują na boiskach... W okresie zimowym na salę wejdą zawodnicy z roczników 2008-2010. Pozostałe roczniki będą trenować na boiskach. Odnośnie ubierania oraz przebierania się zawodników po treningach będziemy również omawiać podczas spotkania z Fundacją.

 

A ROK 2015 będzie bardzo pracowity...

OBÓZ W OKRESIE ZIMOWYM...

LIGA - ( od roczników 2000 do roczników 2008 )

DEICHMANN - U-11, U-9 oraz ewentualnie U-7

TYMBARK - U-12, U-10, U-8

KADRA - U-12, U-11 oraz U-10

OBÓZ W OKRESIE LETNIM..


Treningi w nowym sezonie 2014/2015

  • autor: beckham7, 2014-08-05 08:50

Treningi w sezonie 2014/2015

+ mecze piłkarskie dla roczników od 2000 do 2008

 

PONIEDZIAŁEK

16:30 - 17:30 grupa 2008-2010

17:30 - 19:00 grupa 2006-2007 A/B

19:00 - 20:30 grupa 2003 A

 

WTOREK

17:30 - 19:00 grupa 2004-2005 A/B

19:30 - 21:00 grupa 2000/2001 boisko Edukacji 7

19:30 - 21:00 grupa 2002/2003 boisko Edukacji 7

 

ŚRODA

16:00 - 17:30 grupa 2006-2007 A

17:30 - 19:00 grupa 2004-2005 A/B

 

CZWARTEK

17:30 - 19:00 grupa 2004-2005 A/B

19:00 - 20:30 grupa 2003 A

19:30 - 21:00 grupa 2000/2001 boisko Edukacji 7

19:30 - 21:00 grupa 2002/2003 boisko Edukacji 7

 

PIĄTEK

16:00 - 17:30 grupa 2002/2003

16:30 - 17:30 grupa 2008-2010

17:30 - 19:00 grupa 2006-2007 A/B

19:00 - 20:30 grupa 2003 A

 

SOBOTA

9:00 - 10:30 lub 10:30 - 12:00 grupa 2000/2001 


Badania Lekarskie - terminy...

  • autor: beckham7, 2014-08-05 08:49

W związku ze zmniejszonym kontraktem Narodowego Funduszu Zdrowia Przychodnia  Rodzinna Euro-Med NZOZ  do odwołania nie będzie przyjmować pacjentów na badania sportowe. Wszelkie informacje o zmianie przyjmowania pacjentów będą podawane na bieżąco!

W sobotę 1 listopada zostaną podane listy z zawodnikami na miesiąc listopad...

 

W ZAKŁADCE BADANIA LEKARSKIE SĄ PODANE TERMINY NA KOLEJNE MIESIĄCE ORAZ LISTY ZAWODNIKÓW. PRZYPOMINAM ŻE BEZ BADAŃ ZAWODNIK NIE MOŻE UCZESTNICZYĆ W MECZACH LIGOWYCH, TRENINGACH, SPARINGACH, TURNIEJACH!!!!!!! DLATEGO PROSZĘ O POWAŻNE PODEJŚCIE DO SPRAWY. SĄ TO JEDYNE TERMINY!!!!!!! RÓWNIEŻ PROŚBA O ZOSTAWIANIE UZUPEŁNIONYCH KART BADAŃ W PRZYCHODNI EURO-MED, PROSZĘ ICH NIE ZABIERAĆ DO DOMU!

 

......................... godzina 15:00

KASTELIK DAWID, WROŃSKI NATAN, DUDA ŁUKASZ, KRZEMIEŃ DORIAN, BŁASZCZYK PIOTR, ŁUGOWSKI KONRAD, SOŁTYK IGOR, SZYDŁOWSKI IGOR, HYRDA TYMOTEUSZ, SZUTRAN DORIAN, CZUBONI ARKADIUSZ, ANDRUSIUK KONRAD.

 

............................ godzina 15:00

WIERCISZEWSKI, PIRÓG, BUDZICZ, RATKA, WALICKI, RĘDZIO, TATOJ,

+ 5 NOWYCH ZAWODNIKÓW KTÓRZY MAJĄ BADANIA ORAZ SKIEROWANIE, LUB ZAWODNICY KTÓRZY NIE BYLI NA BADANIACH W WYZNACZONYM TERMINIE. PROSZĘ O ZAPISYWANIE SIĘ PODCZAS TRENINGU.

 

............................ godzina 15:00

+ 10 NOWYCH ZAWODNIKÓW KTÓRZY MAJĄ BADANIA ORAZ SKIEROWANIE, LUB ZAWODNICY KTÓRZY NIE BYLI NA BADANIACH W WYZNACZONYM TERMINIE. PROSZĘ O ZAPISYWANIE SIĘ PODCZAS TRENINGU.

 

............................... godzina 15:00

BULGA, NAWROCKI, GNOT, NOWAK, BORYS, WALUŚ, SZASTOK, PARYSZ, ŚWIDER

+ 3 NOWYCH ZAWODNIKÓW KTÓRZY MAJĄ BADANIA ORAZ SKIEROWANIE, LUB ZAWODNICY KTÓRZY NIE BYLI NA BADANIACH W WYZNACZONYM TERMINIE. PROSZĘ O ZAPISYWANIE SIĘ PODCZAS TRENINGU.

 

.............................. godzina 15:00

KAWALEC, MACHOWSKI, LAMIK, KAMIŃSKI, SZWEDA, JENDYCZEK, PTAK OSKAR, PTAK KAJETAN, JANIK, PISARZOWSKI

+ 2 NOWYCH ZAWODNIKÓW KTÓRZY MAJĄ BADANIA ORAZ SKIEROWANIE, LUB ZAWODNICY KTÓRZY NIE BYLI NA BADANIACH W WYZNACZONYM TERMINIE. PROSZĘ O ZAPISYWANIE SIĘ PODCZAS TRENINGU.

 

Więcej informacji w zakładce BADANIA LEKARSKIE...


WAŻNE INFORMACJE !!!!!!!

  • autor: beckham7, 2014-05-16 15:18

WAŻNE INFORMACJE !!!!!!!

TRENINGI - harmonogram zajęć w zakładce TRENINGI + dany rocznik

( proszę zobaczyć w której grupie jest dany zawodnik )

TRENINGI BRAMKARSKIE dokładna lista zawodników oraz godzina w zakładce treningi bramkarskie. Rozpoczynamy od 10 września...

TRENINGI Z COERVER COACHING będziemy wprowadzali podczas treningów.

LIGA - W zakładce sezon ligowy + dana liga zostaną umieszczone terminarze rozgrywek, kadra, tabela oraz strzelcy bramek

BADANIA LEKARSKIE ( ważne !!!!!!! ) W zakładce badania lekarskie podane są nazwiska na kolejne terminy wizyty. Umieszczona została lista zawodników, do kiedy dany zawodnik ma aktualne badania.

OBÓZ SPORTOWY ( W WAKACJE )

W zakładce obóz sportowy umieszczone są informacje dotyczące terminów w wakacje już na rok 2015, podane jest miejsce obozu. Przypominam że obozy sportowe to bardzo ważny element w życiu zawodnika, tym bardziej że zawodnicy od września rozpoczną zmagania w rozgrywkach ligowych. Również w okresie zimowym - w ferie zostanie zorganizowany obóz sportowy.

KLASA SPORTOWA - Otrzymaliśmy zielone światło od dyrekcji Gimnazjum nr... na utworzenie klas sportowych... Rozpoczęliby zawodnicy z rocznika 2002 ( za dwa lata )

 

Trenerzy Damian Tauliczek i Marcin Skrzypczak ukończyli Coerver Coach Training Clinic, szkolenie z metodologii treningu piłkarskiego Coerver Coaching, gdzie zapoznali się z podstawami metodologii treningu piłkarskiego Coerver Coaching, budową jednostek treningowych oraz specyfiką treningu piłkarskiego w zależności od grupy wiekowej zawodników.

Po ukończeniu Coerver Coach Training Clinic oraz zdaniu egzaminu praktycznego i teoretycznego trenerzy Damian Tauliczek i Marcin Skrzypczak otrzymali certyfikat z tytułem Coerver Coach Assistant. gdzie tym samym zostali dopuszczeni do drugiego etapu kursu


SPONSORING!!!!!!!

  • autor: beckham7, 2012-05-14 22:09

Zostań Sponsorem !!!!!!!

 

Jeżeli chcesz ,by Twoja firma stała się znana ,zdobyła nowych klientów ,umożliwiła rozwój dzieciom ,oraz była kojarzona z taką znaną i sławną marką w naszym regionie jak SZKÓŁKA PIŁKARSKA SIÓDEMKA TYCHY ,to nasza oferta jest przygotowana specjalnie dla Ciebie !!!

Oferujemy między innymi:

- reklamę na stronie internetowej
- reklamę na strojach sportowych (logo firmy na strojach, dresach, torbach )
- reklamę na bandach ,ogrodzeniu
- reklamę na różnego rodzajach gadżetach (np. na kalendarzach)

Nasz zespół występuje w rozgrywkach ligi śląskiej ,turniejach krajowych i zagranicznych ,dzięki czemu o Twojej firmie dowiedzą się ludzie w naszym regionie ,w kraju ,w całej Europie !!!


Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania ,prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 507 018 016 / 504-230-452 lub e-mail – damiano7@siodemka-tychy.pl



Buttony

Reklama

Zegar

Najnowsza galeria

Liga Siemianowice maluszki 2008 i młodsi
Ładowanie...

Ostatnie spotkanie

KS SIÓDEMKA TYCHYLKS Studzionka
KS SIÓDEMKA TYCHY 2:3 LKS Studzionka
2014-10-25, 15:00:00
boisko Edukacji 7 ( zbiórka 14:07 )
    relacja »

Najbliższe spotkanie

Zet TychyKS SIÓDEMKA TYCHY
Zet Tychy   KS SIÓDEMKA TYCHY
2014-11-02, 13:30:00

mecz wyjazdowy... zbiórka na miejscu o godzinie .......

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
LKS Wisła Wielka - LKS Rudułtowice Ćwiklice
LKS Studzienice - LKS Czarków
Josieniec Radostowice - Czapla Kryry
Krupiński II Suszec - LKS Goczałkowice
Fortuna Wyry - OKS Juwe Tychy - Jaroszowice
LKS Studzionka - LKS Sokół Wola
Zet Tychy - KS SIÓDEMKA TYCHY
LZS Gardawice - Leśnik Kobiór

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LZS Gardawice 2:3 LKS Wisła Wielka
Leśnik Kobiór 0:3 Zet Tychy
KS SIÓDEMKA TYCHY 2:3 LKS Studzionka
LKS Sokół Wola 1:1 Fortuna Wyry
OKS Juwe Tychy - Jaroszowice 5:0 Krupiński II Suszec
LKS Goczałkowice 7:2 Josieniec Radostowice
Czapla Kryry 2:4 LKS Studzienice
LKS Czarków 1:6 LKS Rudułtowice Ćwiklice

Statystyki drużyny

Odtwarzacz

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl