Siódemka Tychy - strona nieoficjalna

• Aktualności:
  • 2022-10-23 REORGANIZACJA GRUP + TRENINGI
  • 2020-01-01 BARDZO WAŻNE INFORMACJE !!!!!!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Krupiński Suszec - LKS Frydek 4:1
  • LZS Gardawice - Fortuna Wyry 1:0
  • Rudułtowice Ćwiklice - GOL Piast Bieruń 3:3
  • Unia Bieruń Stary - Ogrodnik Cielmice 0:4
  • SIÓDEMKA TYCHY - LKS Studzionka 3:3
  • Czapla Kryry - Znicz Jankowice 3:3
  • LKS Woszczyce - Leśnik Kobiór 6:1
  • Stal Chełm Śląski - Sokół Wola 0:0

pon.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

FUTBOLOWO.TV

STAŻ HOLANDIA

W dniach od 2 marca do 6 marca trener Damian Tauliczek odbędzie staż w Holandii... w drużynach AJAX AMSTERDAM, FEYENOORD ROTTERDAM, AZ ALKMAAR, SPARTA ROTTERDAM.

Pierwszą odwiedzimy akademię AZ Alkmaar, jedną z najlepszych w Holandii. Akademia ta pomimo bardzo skromnego budżetu co roku szkoli bardzo dużą liczbę zawodników którzy trafiają do dobrych europejskich klubów. Ciekawostką jest to że, pierwsze nabory zawodników rozpoczynają się w wieku 12 lat.
Kolejnym punktem stażu będą odwiedziny akademii Feyenoordu Rotterdam, jednej z największych w Holandii. Piękny ośrodek treningowy Varkenoord, strukturę klubu, która w dużej mierze opiera się na dobrym scoutingu i selekcji. W maju 2010 roku Roterdamska szkoła zdobyła prestiżową nagrodę Rinusa Michelsa dla najlepszej holenderskiej akademii. Tutaj również będziemy mieli okazję uczestniczyć w treningach grup młodzieżowych, zapoznać się z bliska systemowi szkolenia.
Przedostatnią akademią, w której będziemy gościć będzie Akademia Sparty Rotterdam. Wybrana by pokazać perfekcyjnie działający klub z bardzo małym budżetem. Akademia Sparty w roku 2008 otrzymała od Królewskiego Holenderskiego Związku Piłki Nożnej, prestiżową nagrodę dla NAJLEPSZEJ Akademii w Holandii. W tym przypadku zwiedzimy cała akademię, porozmawiamy z trenerami, oraz poznamy lepiej sposób ich pracy.
Na deser pojedziemy również do najlepszej akademii świata, która każdego roku szkoli światowej klasy zawodników. Ajax Amsterdam to miejsce gdzie zobaczysz przyszłe gwiazdy światowego futbolu. W trakcie wizyty na De Teokomst będziesz miał okazję poznać akademię, przyjrzeć się bliżej obiektom oraz uczestniczyć w treningach grup młodzieżowych.

OD 2 MARCA DO 6 MARCA ( 7 marca już jestem na miejscu ) - w tych dniach pod moją nieobecność osobą odpowiedzialną będzie ALEKSANDER LIPSKI - Trener Olek:-)

SIÓDEMKA TYCHYLKS Studzionka
SIÓDEMKA TYCHY 3:3 LKS Studzionka
2023-06-10, 17:00:00
    relacja »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Krupiński Suszec 4:1 LKS Frydek
LZS Gardawice 1:0 Fortuna Wyry