|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 173, wczoraj: 85
ogółem: 3 668 191
statystyki szczegółowe
1 miejsce w Siemianowicach FINAŁ LIGI MALUCHÓW
http://www.youtube.com/watch?v=lU5HhZpYzjQ
4 DRUŻYNY ZGŁOSZONE I KAŻDA Z NICH ZNALAZŁA SIĘ W FAZIE FINAŁOWEJ!!!!!!!
I MIEJSCE W FINALE LIGI MALUCHÓW dla rocznika 2002 i młodsi !!!!!!!
Do WIELKIEGO FINAŁU AWANSOWAŁY nasze dwa zespoły, gdzie graliśmy o miejsca 1-6
WYNIKI SPOTKAŃ
JÓZEFKA CHORZÓW - MKS ZABORZE 1:1
SIÓDEMKA TYCHY I - GKS KATOWICE 2:1 ( MACHOWSKI, TOPORCZYK )
GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA - SIÓDEMKA TYCHY II 4:0
JÓZEFKA CHORZÓW - GKS KATOWICE 2:0
MKS ZABORZE - GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 0:1
GKS KATOWICE - SIÓDEMKA TYCHY II 3:1 ( POWIERŻA )
SIÓDEMKA TYCHY I - JÓZEFKA CHORZÓW 1:1 ( MARSZAŁEK )
MKS ZABORZE - SIÓDEMKA TYCHY II 4:0
SIÓDEMKA TYCHY I - GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 1:0 ( TOPORCZYK )
JÓZEFKA CHORZÓW - GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 0:1
MKS ZABORZE - GKS KATOWICE 2:1
SIÓDEMKA TYCHY I - SIÓDEMKA TYCHY II 3:1 ( 2 - MAMCARCZYK, NOWAK ) , ( WIGLUSZ )
JÓZEFKA CHORZÓW - SIÓDEMKA TYCHY II 6:0
GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA - GKS KATOWICE 2:0
SIÓDEMKA TYCHY I - MKS ZABORZE 1:0 ( TOPORCZYK )
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. SIÓDEMKA TYCHY I
2. GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
3. JÓZEFKA CHORZÓW
4. MKS ZABORZE
5. GKS KATOWICE
6. SIÓDEMKA TYCHY II
7. MUKP DABROWA GÓRNICZA
8. ROZWÓJ K-CE
9. UKS GKS TYCHY
10. UKS SZOPIENICE
11. FC K-CE
SIÓDEMKA TYCHY I
BĄK KAMIL, ŚMIŁOWSKI KUBA, MAMCARCZYK KAROL, ŁUKACZ KUBA, CZĄSTKIEWICZ WOJTEK, TOPORCZYK BRUNO ( 2003 ), MACHOWSKI KRZYSZTOF ( 2003 ), NAWROCKI DAWID ( 2003 ), WROŃSKI NATAN ( 2003 ), NOWAK KUBA ( 2003 ), MARSZAŁEK KRYSTIAN ( 2003 ),
SIÓDEMKA TYCHY II
ŚWIDER PAWEŁ ( 2003 ), ZUBRZYCKI ADAM ( 2003 ), CZĄSTKIEWICZ TOMEK ( 2003 ), POWIERŻA DOMINIK ( 2003 ), WIEKIERA DAWID, OPOKA KUBA, PTAK OSKAR, BRZUCHACZ MATEUSZ, PTAK KACPER, PŁODZIŃSKI WOJTEK, WIGLUSZ BARTEK
17 CZERWCA rozegrały swoje Finały zawodnicy z rocznika 2003 oraz 2004,
miejsce :Park Pszczelnik , SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
ROCZNIK 2003 I MŁODSI
WYNIKI:
SIÓDEMKA TYCHY - GKS KATOWICE 0:2
SIÓDEMKA TYCHY - DĄBROWA GÓRNICZA 1:1
Adam Zubrzycki
SIÓDEMKA TYCHY - GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 1:1
Artur Seweryn
SIÓDEMKA TYCHY - JÓZEFKA CHORZÓW 0:0
SIÓDEMKA TYCHY - WYZWOLENIE CHORZÓW 0:1
TABELA KOŃCOWA
1 GKS KATOWICE
2 DĄBROWA GÓRNICZA
3 JÓZEFKA CHORZÓW
4 WYZWOLENIE CHORZÓW
5 SIÓDEMKA TYCHY
6 GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
7 UKS SZOPIENICE
8 UKS JEDNOŚĆ
9 GKS KATOWICE II
10 JÓZEFKA CHORZÓW II
11 GKS TYCHY
SKŁAD 2003
ADAM WARECKI bramkarz, ARTUR SEWERYN, ADAM ZUBRZYCKI, DAWID NAWROCKI cap., KAMIL SZOSTECKI, TOMEK CZĄSTKIEWICZ, DOMINIK POWIERŻA, KUBA PIWOWARSKI, PIOTR SZASTOK, MARCIN TOKARZ, KAMIL BĄK
ROCZNIK 2004 I MŁODSI
WYNIKI
SIÓDEMKA TYCHY - GKS KATOWICE 4:1
2 - Dawid Parysz, po 1 Kamil Krzyżowski i Kajetan Ptak
SIÓDEMKA TYCHY - ORLIK RUDA ŚLĄSKA 0:0
SIÓDEMKA TYCHY - GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 0:3
SIÓDEMKA TYCHY - DĄBROWA GÓRNICZA 0:2
TABELA KOŃCOWA
1 DĄBROWA GÓRNICZA
2 GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
3 SIÓDEMKA TYCHY
4 GKS KATOWICE
5 ORLIK RUDA ŚLĄSKA
6 UKS JEDNOŚĆ
7 MKS ZABORZE
8 UKS SZOPIENICE
9 GOL BIERUŃ
SKŁAD 2004
WOJTEK KRÓL i ŁUKASZ KUMOR bramkarze, DAWID PARYSZ cap. , KACPER WOLAŃSKI, HUBERT KRÓLEWICZ, BARTEK MOCZKOWSKI, BARTEK KUDELA, MATEUSZ KAWALEC, KAJTEK PTAK, SZYMON OZIEMCZUK, KAMIL KRZYZOWSKI, FILIP SZCZYGIEŁ
SIÓDEMKA TYCHY | 3:3 | LKS Studzionka |
2023-06-10, 17:00:00 |
||
relacja » |
Najbliższa kolejka 31 |
Ostatnia kolejka 30 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Inna » A-klasa | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Brak aktywnych ankiet. |